כשנגמרות תרועות מסיבות הסיום הכיתתיות , השכבתיות , אלו של הצהרון , חוג הבלט ואלו של הטניס רק אז מגיע זמן לתכנן את החופשה !

כולם רוצים זמן איכות , זמן בלי מסכים , יותר זרימה , יציאה ממרוץ העכברים שמחפשים את הגבינה .

חופשה בלי לוחות זמנים לוחצים ! חופשה בישראל בלי לתכנן מתי נכנסים לחדר האוכל ? למושב ראשון או למושב השני . בלי להחליט מה לובשים עכשיו ללובי , בלי למלא צלחות בכמויות אוכל אדירות ולזרוק , בלי בריכות מלאות בכלור ובלי צוות בידור קולני בבריכה. שקט אמיתי וזמן איכות משפחתי .

קרוואן בטבע מספקת לכם את הצרכים של החופשה במלוא מובן המילה חופש !!

חופש ממסכים – נכון שיש טלוויזיה בקרוואן אבל 98% מהשוכרים מגלים שכיף לעצור לפסק זמן רגוע ולהתבונן באמת בקרובים שלך ולנהל שיחה לא רק בהפסקת הפרסומות. להרים את הראש מהטבלטים , סמרטפונים ולהינות ממבט ישיר בעיניים ממש כמו לפני העידן הכנולוגי ולהגיב באמת בכנות בלי חחח ולייק ...

חופש מלוחות זמנים לוחצים ! יוצאים למלון ומיד שוב מקבלים תוכנייה – לו"ז עם מתי הקוסם מופיע במועדון הילדים , מתי המופע המשפחתי מתחיל , מתי מושב ראשון של ארוחת הערב ומתי הוא מסתיים , מתי חדר הכושר פתוח , ומתי להגיע לספא. את זה יש לנו כל היום יום , כל דקה מתוכננת ולוח הזמנים צפוף הרי מלכתחילה זאת הסיבה הראשונית שבגללה יצאנו במיוחד לנופש ! בחופשה בקרוואן אתם בוחרים מה לעשות עם הזמן , מתי לאכול , מתי לצאת לטייל , מתי לקום , מתי להיכנס למים.

חופש מהרדיפה אחרי הכל כלול ...ארוחות בוקר עשירות – בטוחה שיצא לכם לחשוב כמה הילדים העמיסו צלחות בארוחת הבוקר ומה מתוך כל המטעמים הם באמת אכלו , במקום להיות עסוקים בלמלא צלחות הכי כיף זה להכין יחד , אחד חותך ירקות , אחד מטגן ביצים בלי לעמוד בתור הבלתי נגמר לחביתה המיוחלת בחדרי האוכל של המלונות ! ולחמניות טריות אפשר למצוא במאפייה הקרובה ! בארוחה כזו יש הרגשה של שיתוף , שכל אחד תרם ולא מעמיסים צלחות בתרבות השפע וכולם נהנים משוחחים יחד ונהנים מארוחה מזינה.

 

 

חופש ליהנות

אחרי הארוחה מתחשק לכם לטבול – אין צורך לחכות להוראות המציל ולחפש איפה תשבו מסביב לבריכה ואיפה לא זרקו גרעינים ערב קודם. כמה צעדים ואתם במים בכנרת בלי כלור , מים מתוקים וצוננים על הבוקר זו הרגשה של חופש אמיתי !!

ישר לטבע מול נוף הרים פתוח.

חופש ליצור

עדיין מתגעגעים לאה גה דו – בבריכה ?  

למה שלא תשאלו את צוות הבידור הפרטי שלכם הקרובים שלכם איך בא לכם להנות בהמשך היום ?

אולי הילדים ימציאו משחקים ויפתחו את הדמיון ? אולי אתם תגלו כמה אתם יצירתיים ?

אולי טיול רגלי באיזור ? אולי נסיעה לתצפית מלאת נוף ? אולי טיול ג'יפים ? אולי שייט ?

החופש מלוחות הזמנים ! אין מה למהר לארוחות הכל כלול כי כרגע אכלתם ארוחת בוקר מזינה ואם בכל זאת תרצו לאכול המטבח זמין !

חופש לנוח !

ואם בא לכם לחזור לשנ"צ אף אחד לא ימנע ממכם כי אין קפה ועוגה בלובי שצריך להזדרז....והמיטות בהחלט נוחות.

למה לשכור קרוואן ?

רגע לפני שמשקיעים את מיטב כספיכם בחלום שתמיד רציתם ורוכשים קרוואן אנו מציעים לכם להתנסות בחוויה

הבאמת מדהימה הזו ולבדוק אם זה מתאים לכם – תשכרו קרוואן מקרוואן בטבע הכי קרוב לטבע על שפת הכינרת בחוף הכי מקסים ונוח תבינו את הצורך באיזה גודל קרוואן , איזה דגם ? ומה התכנון שתרצו בפנים לפי הצרכים האישיים שלכם , תלמדו איך לתפעל את הדברים הטכניים  ואז תגבשו החלטה !

מה שתחליטו אנחנו אתכם ! העיקר שלא תפסיקו להנות מהחופש הגדול ולהתפעם מהטבע !!